24 января 2010                    

Грузія розраховує провести юнацькі Олімпійські ігри у 2015 році

juniors struggle
Президент Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) Патрік Хіккі, який прибув до Тбілісі у суботу з нагоди двадцятиріччя Національного олімпійського комітету Грузії, заявив, що у Грузії є великі шанси на проведення юнацьких Олімпійських ігор. Національному олімпійському комітету Грузії виповнилося 20 років у жовтні минулого року. За рішенням керівництва комітету святкування не обмежилося одинарним заходом і триває кілька місяців. 

"Я щасливий, що приїхав... У Тбілісі, правда, є великий шанс на прийняття Олімпійських ігор. Важливо те, що ми бачимо велике бажання. Зрозуміло, будуть враховані спортивні успіхи Грузії за останній період",
- заявив журналістам Хіккі після відвідування тренування грузинської збірної з дзюдо. 

Хіккі високо оцінив будівництво нових спортивних комплексів у Тбілісі і висловив надію, що вони виховають молодих чемпіонів. 

Президент ЄОК й олімпійського комітету Ірландії Хіккі прибув до Грузії на чолі делегації ЄОК, до якої ввійшли представники 11 країн, серед них президенти чотирьох національних олімпійських комітетів. Члени делегації вже відвідали низку спортивних баз, а також були присутніми на нагородженні переможців літературного конкурсу на тему Олімпійських ігор. 

За словами міністра освіти і науки Грузії Дмитра Шашкіна, який також був присутній на нагородженні, "у 2015 році у нас дуже хороший і дуже великий шанс на проведення Європейського олімпійського фестивалю у Грузії. Це дуже важливий захід. Після великої зимової Олімпіади ця Олімпіада - третя щодо значимості". 

Віце-мер Тбілісі Мамука Ахвледіані зазначив, що якщо "буде вирішено проведення молодіжних Олімпійських ігор 2015 року у Тбілісі, вони пройдуть на високому світовому рівні". 

Мер міста Гігі Угулава присудив Хіккі звання почесного громадянина Тбілісі. 

У рамках візиту Хіккі до Грузії заплановано також зустрічі з Президентом Михаїлом Саакашвілі, а також Католікосом-патріархом всія Грузії Ілією II.Источник: ukrinform.ua


Наше приложение для iOS и Android

Комментарии