24 января 2010                    

На турнірі Яригіна виступлять борці з 21 країни світу.

У будівлі Олімпійського комітету Росії в новому офісі Федерації спортивної боротьби відбулося робоче засідання Опікунської ради Фонду Івана Яригіна, присвячене майбутньому турніру Яригіна, що пройде 29-31 січня в Красноярську.

У засіданні взяли участь Голова Опікунської ради фонду Івана Яригіна, керівник Департаменту споживчого ринку і послуг Москви Володимир Малишков, президент фонду, член бюро ФІЛА Наталія Яригіна, заступник голови Опікунської ради фонду, 1-й віце-президент ФСБР Георгій Брюсов, члени ради - 1-й віце-президент ФСБР Омар Муртузаліев, віце-президенти ФСБР Андрій Силецкий, Аліхан Харсіев і Муса Джабраїлов, а також Юрій Непомнящий. Георгій Брюсов доповів присутнім про новий формат турніру та хід підготовки до нього.

На турнірі Яригіна виступлять борці з 21 країни світу.


"В 2010 році турнір Яригіна стане першим етапом відродженої елітної серії ФІЛА - Голден гран-прі, - відзначив Георгій Брюсов. - Новий статус турніру передбачає серйозні зміни в регламенті, спрямовані на підвищення рівня його спортивної складової та видовищності. Зокрема, ФІЛА пред'являє серйозні обмеження щодо допуску борців країни господаря турніру. Іншим нововведенням змагань стане Абсолютний кубок Івана Яригіна, за який у Красноярську змагатимуться найсильніші боці планети. Проведення чемпіонату в абсолютній ваговій категорії можна назвати ноу-хау Федерації спортивної боротьби Росії, адже в 2003 і 2008 вони з великим успіхом пройшли в Москві. Підготовка до турніру Яригіна йде повним ходом. Вже прибули до Красноярська збірні Казахстану та Монголії. А жіноча збірна США готується до турніру в Чехові разом із збірною Росії. Свою участь підтвердили збірні з 21 країни, що є рекордом турніру. Почесними гостями змагань стануть Президент ФІЛА Рафаель Мартінетті з дружиною, триразові олімпійські чемпіони Олександр Медвідь і Олександр Карелін, двократні олімпійські чемпіони Сослан Андіев і Арсен Фадзаев, та багато інших прославлених борців".

"Важливо, що Гран-Прі" Івана Яригіна "вписано окремим рядком у бюджет Красноярського краю, - підкреслив Георгій Брюсов. - Це говорить про його високу соціальну значущість для регіону. Ми дуже вдячні губернатору Красноярського краю Олександру Хлопоніну, який нещодавно був призначений на посаду повноважного представника президента РФ у Північно-Кавказькому федеральному окрузі, і спікеру Законадавчих зборів Красноярського краю Олександру Уссу за пильну увагу та особисту участь в організації та проведенні турніру пам'яті Івана Яригіна, а також справі розвитку спортивної боротьби в регіоні ".


Наше приложение для iOS и Android

Комментарии