20 января 2010

Господарі килима виграли турнір Мушвіга Ісаєва

У спорткомплексі «АБУ-Арена» завершився традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті майстра спорту Мушвіга Ісаєва. За повідомленням прес-служби Федерації боротьби Азербайджану, у змаганнях крім азербайджанських борців взяли участь представники Грузії, Узбекистану, Росії, Франції, ОАЕ та Ірану.

турнір з вільної боротьби

У ході церемонії відкриття заступник міністра молоді та спорту Ісмаїл Ісмаїлов відзначив великі досягнення Азербайджану в спорті з моменту здобуття незалежності, а також відзначив особливу роль у цьому азербайджанських борців. Брат Мушвіга Ісаєва, віце-президент Національного Олімпійського Комітету (НОК) Азербайджану Хазар Ісаєв відзначив стрімкий розвиток боротьби в Азербайджані за останній час, а також зазначив, турнір пам'яті Мушвіга Ісаєва вже, як три роки включений у календар міжнародних турнірів FILA. Потім віце-президент Федерації боротьби Азербайджану по юнакам Намік Абдуллаєв розповів про останні досягнення азербайджанських борців на міжнародній арені, а також побажав учасникам успіху.

Що стосується змагальної частини турніру, в якому виступили 98 спортсменів із семи країн, то збірна Азербайджану посіла перше місце в командному заліку, завоювавши 5 золотих, 4 срібних та 6 бронзових медалей. На другому місці збірна Ірану (1 «золото», 3 «срібла» і 6 «бронз»), на третьому місці Росія (3, 2, 2). У складі збірної Азербайджану золоті медалі завоювали Фарід Ісмайлов (42 кг), Пярвіз Ібрагімов (50 кг), кяна Гулієв (54 кг), Ельджан Усубзаде (85 кг), Алі Магомедова (100 кг). Володарями срібних медалей серед наших борців стали Руслан Гасимов (42 кг), Мірджалал Гасанзаде (46 кг), Нурлан Гаджиев (63 кг), Пахрудін Махал (85 кг). На третьому щаблі п'єдесталу розташувалися Мясім Гадірлі (42 кг), Мамедгусейн Гасанов (46 кг), Сафар Атіві (50 кг), Руслан Шукюров (63 кг), Ельмар Ісмайлов (69 кг) і Кямран Юнусов (76 кг).