26 января 2010                    

За 200 днів до Сінгапура (ВIДЕО: Програма "Жіноча сила" частина 1,2)

 Ірина Мерлені

До перших в історії Юнацьких Олімпійських ігор, що з 14 по 26 серпня прийматиме Сінгапур, залишається рівно 200 днів. До цієї визначної події в олімпійському русі готуються не лише атлети і організатори, а й почесно обрані Молоді Посли, які є обличчями Юнацької Олімпіади.Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені до своїх обов’язків підходить з усією відповідальність. Вже наприкінці березня вона разом із Сергієм Бубкою – президентом НОК, головою Координаційної комісії Міжнародного Олімпійського Комітету з підготовки до Ігор в Сінгапурі відправиться до столиці майбутніх стартів, аби взяти участь у спеціальній нараді під головуванням президента МОК Жака Рогге. 

«Мені випала велика честь бути Послом України на І Юнацьких Олімпійських іграх. Ці змагання – хороша можливість для молодих спортсменів перевірити свої сили перед дорослою професійною кар’єрою. З іншого боку, це також відповідальність і гордість за свою країну», – говорить Ірина Мерлені. 

«Як олімпійська чемпіонка і мати хочу, щоб наші діти успішно виступили на цих змаганнях і завоювали якомога більше медалей. Для цього я зроблю все залежне від мене – буду ділитися своїм спортивним досвідом, психологічно налаштовуватиму юних атлетів, аби вони вірили в свої сили і не сумнівалися у власній перемозі. Вже зараз відбуваються відбіркові змагання, які визначать склад української команди. Запланована також велика кількість прес-конференцій і зустрічей, де ми будемо пропагувати здоровий спосіб життя, з якого і починаються великі перемоги», – відзначає Молодий Посол України. 

Нагадаємо, що у перших літніх Юнацьких Олімпійських іграх візьмуть участь близько 3 200 спортсменів у віці від 14 до 18 років. Програма Ігор складатиметься з видів спорту, передбачених в програмі Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року в Лондоні, але з обмеженою кількістю дисциплін.


Програма "Жіноча сила" частина 1

 

Програма "Жіноча сила" частина 2

 

Источник: ukrwrestling.com, youtube.com


Наше приложение для iOS и Android

Комментарии