22 октября 2009                    

„Тернове поле” вкрили вишивкою

 

Найсильніші борці України зібралися у мальовничому Тернополі де пройшов XII Міжнародний турнір з вільної боротьби „Тернове поле”. Турнір проходив під гаслом „Віктор Янукович – наш президент” і за підтримки Партії регіонів.

Дванадцять років поспіль, восени Тернопіль збирає найсильніших борців України. Молоді спортсмени приїздять на виконання нормативу майстра спорту, більш досвідчені – перевірити свої сили та подивитись на що здатне нове покоління. Оскільки „Тернове поле” відбувається після всіх важливих світових першостей, то його не без підстав рахують змаганням, котре відкриває новий борівський сезон.
Спортивное питание в Fit Health 
Не обходиться на тернопільському килимі і без іноземних гостей. Цього року на турнір завітали спортсмени зі Словаччини, Азербайджану, Казахстану та велика делегація з Молдови. Загалом цього року до містечка на Західній Україні з’їхалось понад двісті борців.

Завітав на турнір і президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв. Олімпійський чемпіон добре знає, що майбутні чемпіони народжуються в регіонах, тому уважно стежив за сутичками. Разом з Ельбрусом Сослановичем приїхали і його колеги, народні депутати Михайло Папієв та Володимир Зубик.Варто зазначити, що турнір проходив під гаслом „Віктор Янукович – наш президент” і за підтримки Партії регіонів. Голова Тернопільської організації Партії регіонів, майстер спорту з греко-римської боротьби Орест Муц привітав високих гостей і подарував всім вишиті сорочки. Власне і всі переможці та призери „Тернового поля” отримали вишиванки. Адже вишита сорочка це символ української єдності.


Головний тренер чоловічої збірної України Руслан Савлохов, дуже високо оцінив турнір: „Дуже хороший турнір, приїхали спортсмени дуже високого рівня. Я вперше в Тернополі і дуже втішений.”

Свого часу на „Терновому полі” виступали Тарас Данько, Андрій Стадник, Василь Федоришин, Ірина Мерлені. Тепер уславлені спортсмени захищають честь України на світових першостях. А їх тренера і надалі везуть своїх молодих підопічних до Тернополя. Цього року зі своїми учнями на турнір приїхали Ігор Барна, Іван Кулішов, Віктор Первачук, Ігор Дух, Олег Сазонов, та інші відомі тренера. Тому немає сумнівів, що на вихідних на тернопільському килимі боролися і майбутні олімпійці.

Перший тренер призера Пекінської олімпіади та багаторазового чемпіона Європи Василя Федоришина Ігор Барна щороку приїздить в Тернопіль: „Кожен турнір такого типу, має дуже позитивні наслідки для набожності. Чим більше змагань, чим більше спортсмену зустрічається сильних суперників, тим краще. Це те саме, якщо людина довго не водила автомобіль, то сідаючи за кермо вона почуває себе невпевнено. Тому, чим більше стартів в борця, тим більш він впевнений у собі, у своїх силах. Я практично кожного року приїжджаю до Тернополя на турніри. Це моя друга батьківщина. Я сам боровся в Тернополі, виростав тут, в 15 км від Тернополя, а вже згодом переїхав до Калуша. ”

Ігор Дух, котрий тренував Федоришина у Львові згідний зі своїм колегою: „Це досить непоганий турнір. Приїхали сильні суперники з Молдавії, Азербайджану, дорослі борці зі всієї України. Подібних змагань небагато. Я намагаюсь, кожного року привозити своїх хлопців сюди. А попереду в нас юніорський турнір в Дніпропетровську. ”

Наступний раз борці зберуться у Тернополі 27-29 листопада на XVIII Міжнародному юнацькому турнірі з вільної боротьби пам’яті тренера Богдана Сцібайла.


Наше приложение для iOS и Android

Комментарии