18 октября 2016

Львівські та тернопільські борці призери міжнародних змагань у Польщі

Восьмеро львів’ян та четверо тернополян стали призерами міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті Станіслава Реда в Польщі.

Львів представляли борці спортивного клубу Лідер. Золоті нагороди здобули Олександр Стратілатов (до 30кг), Роман Стрижик (до 35кг), Дмитро Скіпор (до 63кг) та Максим Курій (до 85кг), а бронзу вибороли львів’яни Роман Дмитришин (до 27кг), Максим Ольшанецький (до 35 кг), Андрій Стрижик (до 36кг) та Костянтин Климишин (до 63кг). Львівська команда Володимира Раковського виборола трете загальнокомандне місце.

Серед тернополян Павло Ільницький виборов перше місце у ваговій категорії до 24 кг,  Єгор Тихий став чемпіоном у категорії до 33 кг, Василь Ільницький здобув золоту медаль у категорії до 58 кг, а Тарас Драбюк став срібним призером у категорії до 27 кг. Тернопільські борці представляли Спортивний клуб ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S” та ДЮСШ-1, тренує юних борців Валерій Красовський.

Міжнароді змагання серед юнаків 1999-2008 років народження відбулися минулими вихідними у Варшаві, на них з’їхалися кращі борці з Польщі, Білорусі, Латвії та України. Цікавим є факт, що турнір на високому органзаційному рівні проходив у спортивному залі під одним із костелів польської столиці.