14 сентября 2015                    

Тернопільські борці - призери міжнародного турніру олімпійских надій

Тернополянин Мартин Мерва став чемпіоном міжнародного турніру олімпійських надій з вільної боротьби у ваговій категорії до 65 кілограмів серед кадетів, що проходив у м.Ряшеві в Польщі. А Володимир Рибін, також з Тернополя, завоював срібну нагороду у ваговій категорії до 55 кілограмів, поступившись у дружній фінальній сутичці однокласнику та близькому товаришу Віктору Квіту з Львівського училища культури. Також чемпіоном змагань став Назарій Григоряк зі Збаража у ваговій категорії до 26 кілограмів серед молодших юнаків.  Збаразчани Андрій Ткач і Олег Ключка вибороли срібло, а Богдан Бацюк, також зі Збаража, здоув бронзову нагороду.

У міжнародному турнірі в Польщі взяли участь більше ста учасників, сильніших борців Польщі, Чехії та західної України  з Тернополя, Збаража, Львова, Хмельницького, Чернівців, Коломиї, Калуша і Соснівки.
Тернопільські борці представляли спортивний клуб імені Богдана Сцібайла "ГалТер'S" (керівник І.Б.Сцібайло) і збаразькі борці спортивний клуб "Чемпіон" (керівник П.Є.Король).
Наших борців із приємністю запросили на наступний міжнародний турнір в місто Броно у Чехії. За наявності фінансування тернопільські борці зможуть відвідати і ці змагання.Наше приложение для iOS и Android

Автор / Ігор Сцібайло для Wrestlingua.com
© Все права защищены, при использовании материалов ссылка (для интернет-изданий активная, индексируемая гиперссылка) на Wrestlingua.com обязательна!
Комментарии