29 января 2010

На турнірі Яригіна визначилися фіналісти у вагових категоріях до 55 і 66 кг

alt
Сьогодні, 29 січня на міжнародному турнірі з вільної боротьби Голден гран-прі "Іван Яригін", що проходить у Красноярську, визначилися фіналісти у вагових категоріях до 55 і 66 кг.До 55 кг. Нариман Ісрапілов (Росія) - Ян Тен (Північна Корея)

До 66 кг. Магомедмурад Гаджієв - Адам Батиров (обидва - Росія)

Турнір у ваговій категорії до 55 почався з травми чемпіона Європи-2008 Джамала Отарсултанова. Він упевнено вів у рахунку в сутичці з казахом Асланом Жанаховим, але через розсічення був змушений знятися з турніру. Друге коло стало фатальним для бронзового призера чемпіонату світу-2009 Віктора Лебедєва, що представляє Красноярськ. У першому періоді поєдинку проти Ян Тена з Північної Кореї він пройшов в ногу суперника і взяв бал. Після чого Ян Тен провів серію атак і виграв період 5-1. У другому періоді Лебедєв мав перевагу за останноью дією, але втратив її за 15 секунд до кінця раунду. На цьому успіху кореєць не зупинився, дійшовши до фіналу турніру.
Батиров
В іншій половині сітки категорії до 55 кг несподіванок не сталося - у фінал вийшов Нариман Ісрапілов, отримавши послідовно красиві перемоги над Осипом Михайловим, Омак Сюрюном, а також японцями Яцукіро Інаба і Хіденорі Таокой. У кожній з цих сутичок Ісрапілов виходив із непростих ситуацій, демонструю сильний характер і блискучу техніку.

У першому колі вагової категорії до 66 кг Андрій Семенцов створив сенсацію, перемігши олімпійського чемпіона Рамазана Шахіна з Туреччини. У наступних раундах Семенцов здобув вольові перемоги над Ельдаром Нажмутдіновим і узбеком Іхтіером Наврузова, але у півфіналі спіткнувся на Магомедмураді Гаджиеві. В іншому півфіналі зустрілися срібний призер чемпіонату Європи-2009 Адам Батиров і срібний призер Олімпіади-2008 українець Андрій Стадник. Сутичка вийшла недовгою - в середині першого періоду Адам Батиров поклав на туше суперника.