29 января 2010      

Про проект

Про проект Wrestlingua.com
Інтернет ресурс Wrestlingua.com створенний  на громадських засадах і являє собою повноцінну інтернет одиницю фінансово і інформаційно незалежну від будь-яких державних або фінансових структур. А тому тут ви зможете  поділитись своїми  думками про стан справ у вільній боротьбі  України та світу в цілому.

   Метою створення ресурсу є :

1) Популяризація боротьби, спорту та здорового образу життя  серед молоді та дітей, виховання у них фізичної та психологічної стійкості, патріотизму та жаги до перемог.

2) Висвітлення існуючих проблем в українскій бортьбі (вільній, греко-римській, самбо, дзюдо, сумо, М1 ) з меттою прискорення їх вирішення.

3) Пошук меценатів та спонсорів готових вкладати свої сили та кошти в розвиток дитячого спорту.

4) Пошук однодумців готових допомагати розвитку проекту та розвитку всіх видів боротьби в Україні та за її межами у будь який законний спосіб.

5) Висвітлення подій що мають місце в світі боротьби. Анонси змагань, результати, фото і відео матеріали, свіжі новини.

 Сьогодні ні для кого не секрет , що з розвитком новітніх інформаційних технологій та глобальної мережі «Інтернет» близько 60% дорослого населення світу черпає всю інформацію із всесвітньої павутини а якщо взяти наприклад молодь то ця цифра сягне близько 95%. Саме тому  автори проекту мають надію, що створення сайту Wrestlingua.com  принесе максимальну користь у роботі з дітьми.


P.S. На нашому сайті ви знайдете багато корисних матеріалів, що зможуть допомогти вам у розвитку та удосконаленні тренувального процесу.

Команда борцівського сайту Wrestlingua.com бажає вам богатирского здоровья! Заходьте до нас.

Наша команда:

 
    Ivan - Головний редактор, І`мя - Іван.
Журналисти:

 


     Бьянка - І`мя - Яна


 
   Gan_s  - І`мя Олександр

 
      Эгор - І`мя - Єгор
 
   fanatka - І`мя - Оксана
ВИДЕО ТРЕНИРОВКИ