26 апреля 2018                    

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ НА ПРИЗИ ЗМС УКРАЇНИ ПАВЛА ОЛІЙНИКА

20-21 квітня в приміщенні Хмельницького ОЦФВУМ, пройшов відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи заслуженного майстра спорту України, Чемпіона Европи, призера Чемпіонатів світу Павла Олійника.

У цьому визначному, для хмельницької боротьби турнірі брали участь понад 400 участників та участниць. Хлопчики вікової группи 2006-2007 рік і дівчатка 2004-2006 рік народження.
 
Юні борці більш ніж з 20-ти команд України а також представники Молдови та Польщі за два дні вибороли 26 комплектів нагород. З іменами призерів та переможців турніру на призи Павла Олійника ми зараз вас і познайомим.

Вільна боротьба Відкритий Всеукраїнський турнір на Призи Павла Олійника, результати. Хмельницький-2018.

23кг
1) Олександр Смакула (Збараж)

2) Нагірний Кирило (Хмельницький)
3) Максимчук Матвій (Бердянск)
3) Хохуляк Назар (Кельменці)
Протокол: 23kg-boys.pdf [36,41 Kb] (cкачиваний: 2)

25кг
1) Фаліковский Вадим (Кишинів/Молдова)

2) Білійчук Артем (Кельменці)
3) Алоев Роберт (Мелітополь)
3) Титюк Матвій (Коростень)
Протокол:25kg-boys.pdf [36,42 Kb] (cкачиваний: 3)

27кг
1) Скільский Данило (Мелітополь)

2) Бойчук Іван (Тульчин)
3) Вінтонович Ілля (Збараж)
3) Ільніцкий Павло (Тернопіль)
Протокол:27kg-boys.pdf [37,21 Kb] (cкачиваний: 2)

29кг
1) Алоев Зораб (Мелітополь)

2) Максимчук Богдан (Бердянск)
3) Яремчук Святослав (Львів)
3) Кутник Володимир (Тернопіль)
Протокол: 29kg-boys.pdf [38,81 Kb] (cкачиваний: 5)

32кг
1) Григоришин Олександр (Заставна)

2) Іванчук Олександр (Банилів)
3) Бедрак Володимир (Хмельницький)
3) Логачов Матвій (Мелітополь)
Протокол: 32kg-boys.pdf [72,06 Kb] (cкачиваний: 3)

35кг
1) Шокалюк Андрій (Джурів)

2) Пигульский Юрій (Львів)
3) Богач Ігор (Львів)
3) Гук Микита (Мелітополь)
Протокол: 35kg-boys.pdf [71,68 Kb] (cкачиваний: 5)

38кг
1) Чернеля Денис (Кельменці/Ларга - Молдова)

2) Олексюк Рауль (Джурів)
3) Тагиев Рувім (Малин)
3) Стрибко Юліан (Джурів)
Протокол: 38kg-boys.pdf [38,55 Kb] (cкачиваний: 5)

41кг
1) Цар Арсен (Збараж)

2) Степанов Сергій (Рівне)
3) Сіталенко Іван (Токмак)
3) Борсук Остап (Збараж)
Протокол: 41kg-boys.pdf [60,7 Kb] (cкачиваний: 3)

44кг
1) Балан Сорин (Молдова)

2) Цвігун Влад (Хмельницький)
3) Коробов Іван (Рівне)
3) Карпінський Андріан (Городок)
Протокол: 44kg-boys.pdf [32,36 Kb] (cкачиваний: 1)

48кг
1) Рибак Ігор (Торецьк)

2) Кіт Руслан (Львів)
3) Бабіченко Олег (Олевськ)
3) Полікевич Богдан (Городок)
Протокол: 48kg-boys.pdf [64,06 Kb] (cкачиваний: 3)

52кг
1) Веретинський Влад (Ізмаіл)

2) Кондур Імір (Ізмаіл)
3) Маланчук Олексій (Хмельницький)
3) Богач Юрій (Львів)
Протокол: 52kg-boys.pdf [64,41 Kb] (cкачиваний: 3)

57кг
1) Назаров Анатолій (Хмельницький)

2) Аспанов Арсеній (Новоселиця)
3) Криськевич Андрій (Хмельницький)
3) Голуб Олександр (Токмак)
Протокол: 57kg-boys.pdf [62,67 Kb] (cкачиваний: 6)

62кг
1) Ісаев Максим (Хмельницький)

2) ???

+ 62кг
1) Сінчук Тарас (Хмельницький)

2) Борисовець Юрій (Рокитне)
3) Панчишин Віктор (Городок)
4) Цимбалюк Іван (Кам'янець-Подільский)
Протокол:62kg-boys.pdf [57,86 Kb] (cкачиваний: 7)

Дівчата

24кг
1) Снітар Настя (Львів)

2) Наум Езелла (Хмельницький)
Протокол:girls-24-kg.pdf [52,57 Kb] (cкачиваний: 0)

26кг
1) Мацелик Соломія (Клесів)

2) Євстафьева Аріна (Токмак)
3) Шимків Надія (Тернопіль)
3) Бедрак Настя (Хмельницький)
Протокол:girls-26-kg.pdf [62,28 Kb] (cкачиваний: 0)

28кг
1) Карбовська Олександра (Хмельницький)

2) Дубовець Ірина (Клесів)
Протокол:girls-28-kg.pdf [52,71 Kb] (cкачиваний: 1)

33кг
1) Онуфрієва Сніжана (Долина)

2) Заручевська Анастасія (Токмак)
3) Кулаківська Єлізавета (Малин)
Протокол:girls-33-kg.pdf [58,37 Kb] (cкачиваний: 0)

36кг
1) Шеховцова Олександра (Хмельницький)

2) Кондратенко Вероніка (Тернопіль)
3) Вальчук Ілона (Олевськ)
3) Осипенко Діана (Токмак)
Протокол:girls-36-kg.pdf [62,73 Kb] (cкачиваний: 2)

39кг
1) Мартиненко Катерина (Токмак)

2) Мельник Катерина (Збараж)
3) Кондратенко Катерина (Тернопіль)
3) Приймак Марія (Балкани)
Протокол:girls-39-kg.pdf [63,21 Kb] (cкачиваний: 1)

42кг
1) Наюк Анастасія  (Новоград-Волинський)

2) Войків Ірина (Долина)
3) Пятигіна Софія (Долина)
3) Бонч-Бруєвич Марта (Сарни)
Протокол:girls-42-kg.pdf [61,77 Kb] (cкачиваний: 1)

46кг
1) Карбовська Анна  (Хмельницький)

2) Хома Ліза (Хмельницький)
3) Гуменюк Олександра (Хмельницький)
3) Крещук Анастасія (Жмеренка)
Протокол:girls-46-kg.pdf [62,49 Kb] (cкачиваний: 6)

50кг
1) Антонюв Андріана  (Львів)

2) Бондар Ірина (Новоград-Волинський)
3) Паньків Романія (Долина)
3) Грозова Надія (Балкани)
Протокол: girls-50-kg.pdf [61,42 Kb] (cкачиваний: 1)

54кг
1) Пахнюк Юлія  (Долина)

2) Головенко Аліса (Малин)
3) Кухарчик Пауліна (Старград/Польща)
Протокол:girls-54-kg.pdf [55,85 Kb] (cкачиваний: 2)

58кг
1) Тарадай Олександра  (Хмельницький)

2) Заблоцька Ірина (Долина)
3) Палій Катерина (Сарни)
Протокол: girls-58-kg.pdf [55,79 Kb] (cкачиваний: 2)

62кг
1) Бугай Інна  (Клесів)

2) Кулинська Каріна (Балкани)
3) Разім Анна (Деражня)
Протокол: girls-62-kg.pdf [55,22 Kb] (cкачиваний: 1)

Редакція борцівського журналу Wrestlingua.com - гарно дякує Володимиру Малюзіну за представлену інформацію!


Наше приложение для iOS и Android

Автор / Сінчук Іван для Wrestlingua.com
© Все права защищены, при использовании материалов ссылка (для интернет-изданий активная, индексируемая гиперссылка) на Wrestlingua.com обязательна!
Комментарии