15 марта 2010      

Секція з вільної боротьби ДЮСШ №7 м.Львів

У кожного з нас  часом виникає питання: чим окрім навчання у школі могла б займатися Ваша дитина? Які додаткові навички вона могла б здобути? Як краще зорганізувати свою дитину? Що зробити, щоб дитина була здоровою, міцною та освіченою?
Мати справжніх друзів, бути корисним собі і батькам, набути хороше здоров’я – все це можна отримати у  спортивній секції з вільної боротьби ДЮСШ №7 міста Львова.Навчання у цій секції безкоштовне, організатори всіма методами намагаються підтримати молоді таланти, допомагають діткам   стати сильними, здоровими, розумними, вчать підкоряти спортивні вершини та долати життєві труднощі.
У даній спортивній секції займаються сильні спортсмени, які розпочинали свою кар'єру саме з набору дітей у спортиву секцію, які не знали як саме виглядає боротьба але мали бажання познайомитися з цим видом спорту. На сьогодні спортивні школи Львова, де культивується вільна боротьба, є одними з найсильніших в Україні.На  заняттях спортсмени-початківці обов’язково вивчають різноманітні гімнастичні та акробатичні вправи, знайомляться з  ігровими видами спорту . У літній час діти мають змогу відвідувати басейн,  їздити на пільгових умовах у спортивно-оздоровчі табори та мандрівки. Також у літній час більше уваги приділяється  роботі на відкритих спортивних майданчиках, де спортсмени бігають кроси, займаються фізичною підготовкою, грають у футбол, волейбол, баскетбол тощо. Діти мають можливість стати учасниками різноманітних змагань,  починаючи від міських та закінчуючи  міжнародними.
У секції займаються дівчата та хлопці, яких набирають віком від 9 до 11 років, в окремих випадках  від 8 років. Також зараховувують і дітей старшого віку до 14 років при проходженні відповідних тестів.
Діти, котрі займаються у даній секції, з певним часом переходять до розряду професійних спортсменів, відповідно мають нагоду продовжувати своє навчання у Львівському державному училищі фізичної культури, а згодом і у вищих навчальних закладах. Кращі учні отримують стипендії та матеріально заохочуються. Усі вихованці секції є членами громадського молодіжного спортивного клубу «Лідер-Л».Заняття спортивної секції з вільної боротьби проводяться  у спортивному залі училища фізичної культури за адресою: м. Львів, вул. Кн. Ольги, 1 (4 поверх. Зупинка трамваю №3,5 «вул. Горбачевського» (ковзанка «Медик») на розі вул. Сахарова-Кн.Ольги за церквою) у вівторок, середу та п’ятницю з 15.00 до 16.45 год. Тренування здійснюються від дитячо-юнацької спортивної школи №7 м. Львова.
Тел. для довідок: 231-52-31 (дом.), 067 6847918 – тренер, Раковський Володимир Геннадійович

Далі ви можете переглянути які вихованці та вихованки спортивної секції з вільної боротьби міста Львова  відпочивають, тренуються та змагаються.
 Приємного вам перегляду!
Фотогалереї:ВИДЕО ТРЕНИРОВКИ