Главная > Новости / Вольная борьба > Вільна боротьба Всеукраїнські ігри школярів Сombat Games, визначились переможці і учасники Всесвітніх ігор!

Вільна боротьба Всеукраїнські ігри школярів Сombat Games, визначились переможці і учасники Всесвітніх ігор!


28 февраля 2019. Разместил: ivan
 Щойно у столичному палаці спорту завершився фінальний этап відбору з вільної боротьби в рамках проведення Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games» 2018-2019 років. Переможці фінальної частини змагань приймуть участь у Всесвітніх іграх школярів, що пройдуть цього червня у Будапешті.
 
До участі у тірнірі допускались борці 2004-2006 років народження, які не представляють спеціалізовані борцівські навчальні заклади. Лише школярі звичайних шкіл.


Приємно відмітити, що двоє борців з Хмельницької області завоювали право представляти Україну на Всесвітніх іграх в Угорщині.

Так, переможцем турніру в вазі до 62кг став: Володимир Ровінець - тренери: Тарадай Микола Петрович, Мозолюк Олександр Володимирович та Личак Валентин Григорович.

І ще одну путівку у Будапешт, у ваговій категорії до 85кг завоював борець з Кам'янця - Подільского: - Вадим Руденюк, тренер Валентин Негода.

Вітаємо, хлопці, з гарним виступом і бажаєм перемоги на Всесвітніх іграх в Угорщині! Будемо вболівати! Далі знайомтесь з усіма переможцями турніру, що вибороли путівки на Всесвітні шкільні ігри в вільній боротьбі. 
Вернуться назад