4 сентября 2020                    

Греко-римська боротьба Чемпіонат України, пряма онлайн відео трансляція з Харкова 04.09.2020, кадети!

В п'ятницю, 4 вересня, на 2-ох килимах Палацу спорту "Локомотив"в Харкові продовжиться Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів, тобто борців 2003-2004 років народження. 

Вчора ми подивились в прямому ефірі боротьбу в перших п'яти вагових категоріях 45, 51, 60, 71 и 92кг. Хлопці, які виступають у цих в/к сьогодні визначать переможців та призерів Чемпіонату України 2020. На нас чекають втішні та фінальні сутички.


Також сьогодні розпочнуть шлях за нагородами борці ще п'яти вагових категорій 48, 55, 65, 80 и 110кг. Їх боротьбу ми будемо дивитись у прямому ефірі на протязі всього дня. В цих вагових категоріях сьогодні визначаться фіналісти. 

Разом з борцями греко-римського стилю боротись за нагороди Чемпіонату України продовжать і вільники - юнаки та дівчата. За їх боротьбою ви зможете спостерігати онлайн за наступним ПОСИЛАННЯМ - ВІЛЬНА БОРОТЬБА.


Нижче по тексту ви знайдете плеєра прямого ефіру на сьогодні, а також посилання на відео запис прямої трансляції вчорашнього дня. Це буде корисним для тих, хто пропустив прямий ефір з Харкова вчора.

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИЯ на 5 СЕНТЯБРЯ: ВОЛЬНАЯ БОРЬБА | ГРЕКО-РИМСКАЯ БОРЬБА

ВИДЕО ЗАПИСЬ ЧУ ЗА 3 СЕНТЯБРЯ: ВОЛЬНАЯ БОРЬБА | ГРЕКО-РИМСКАЯ БОРЬБА

ВИДЕО ЗАПИСЬ ЧУ ЗА 4 СЕНТЯБРЯ: ВОЛЬНАЯ БОРЬБА | ГРЕКО-РИМСКАЯ БОРЬБА

КОВЕР А: Чемпионат Украины по греко-римской борьбе среди кадетов, прямая онлайн видео трансляция, смотреть


КИЛИМ B: Греко-римська боротьба пряма онлайн відео трансляція Чемпіонату України серед кадетів, прямий ефір

Наше приложение для iOS и Android

Автор / Синчук Иван для Wrestlingua.com
© Все права защищены, при использовании материалов ссылка (для интернет-изданий активная, индексируемая гиперссылка) на Wrestlingua.com обязательна!
Комментарии