15 апреля 2017                    

Тернопільскі борці на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів!

Тернополянка Аліна Сивак 2000 року народження завоювала чемпіонський титул на Чемпіонаті України з вільної боротьби у ваговій категорії до 44кг. Також наша борчиня отримала ліцензію на участь у Чемпіонаті Європи, що проходитиме в липні цього року в Болгарії. Тернопільський тренер Аліни Сивак Сергій Кондратенко Змагання пройшли днями в спортивному манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, серед юніорів та юніорок 1997-1999 р.н..
 
                 А тернополянин Василь Ільницький, також 2000 року народження, на цих змаганнях виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 55кг. Тернопільський тренер борця Валерій Красовський.

                Навчаються тернопільські борці у Львівському училищі фізичного виховання, тому виступали на Чемпіонаті України за Львівську область. Доречі в Тернопільській області, з усіх видів олімпійської боротьби та інших видів спорту окрім футболу, до сьогоднішнього дня немає жодного навчального закладу з середньо-спеціальною освітою фізичного виховання. Тому тренери змушені віддавати своїх перспективних спортсменів та майбутніх чемпіонів у інші області, де є такі училища, коледжі, ліцеї тощо. А варто було б задуматися нашій владі про створення свого спортивного "інкубатора" і в Тернополі, для спортсменів Тернопільської області.
           
  До того ж, Тернопільську обласну федерацію вільної боротьби очолює міський голова Тернополя Сергій Надал. Та поки його робота у спортивній галузі спрямована у дещо іншому векторі.


Наше приложение для iOS и Android

Автор / Ігор Сцібайло для Wrestlingua.com
© Все права защищены, при использовании материалов ссылка (для интернет-изданий активная, индексируемая гиперссылка) на Wrestlingua.com обязательна!
Комментарии